Dorpshuis
Het Eiland
Aan de rand van Haarlemmermeer ligt Beinsdorp, met in het hart dorpshuis Het Eiland. Deze Maatvast-locatie is een ontmoetingsplek voor omwonenden van jong tot oud.
In het dorpshuis kunnen bezoekers terecht voor talloze activiteiten, van klaverjas, bridge, linedance en sjoelen tot yoga, zumba en rolstoeldansen. Ook is er een kookclub voor mannen en worden er kinderactiviteiten georganiseerd.
Regelmatig wordt er in het dorpshuis een buurtmaaltijd voor ouderen georganiseerd, in combinatie met een muziek- of spelletjesmiddag. Voor jongeren en dertigers worden er daarnaast quizzen en muziekavonden georganiseerd – voor elk wat wils!
Dorpshuis Het Eiland is ook een goede locatie voor een vergadering, productpresentatie, workshop, bedrijfspresentatie of andere bijeenkomst. Voor informatie over gebruik van het dorpshuis, zaalhuur en activiteiten kunt u contact opnemen met de beheerder, Sandy Goezinne. Even binnenlopen is natuurlijk ook altijd mogelijk!
Ruimte gebruikenZie voor het actuele nieuws van onder meer dorpshuis Het Eiland de laatste editie van Het Ankertje, een uitgave van de dorpsraad Beinsdorp.

- Beinsdorp
- Dorpshuis Het Eiland
- 16 mei
- 20:00 uur
- 2022
Linedance in Het Eiland
Dorpshuis Het Eiland is een locatie om aan Country line dance te doen.

- Beinsdorp
- Dorpshuis Het Eiland
- 17 mei
- 09:45 uur
- 2022
Sportief wandelen Het Eiland
Het Eiland is op dinsdagochtend het start- en eindpunt voor een sportieve wandeling.

- Beinsdorp
- Dorpshuis Het Eiland
- 17 mei
- 17:00 uur
- 2022
Koken voor de buurt
Iedere 3e dinsdag van de maand kun je aanschuiven voor een heerlijke maaltijd met een toetje gemaakt door onze enthousiaste vrijwilligers. We beginnen om 17.00 uur in Het Eiland.

- Beinsdorp
- Dorpshuis Het Eiland
- 18 mei
- 10:00 uur
- 2022
Meer Bewegen Voor Ouderen in Het Eiland
Meer Bewegen Voor Ouderen (MVBO) van september tot en met mei wekelijks op woensdagochtend in Het Eiland.

- Beinsdorp
- Dorpshuis Het Eiland
- 18 mei
- 19:30 uur
- 2022
Zomersjoelen in Het Eiland
Jongeren van 18 jaar en ouder kunnen t/m augustus in Het Eiland meedoen met het zomersjoelen.

- Beinsdorp
- Dorpshuis Het Eiland
- 18 mei
- 19:30 uur
- 2022
Competitie sjoelen in Het Eiland
Sjoelen kan elke woensdagavond in dorpshuis Het Eiland. Deelnemers worden ingedeeld in diverse klassen.

- Beinsdorp
- Dorpshuis Het Eiland
- 19 mei
- 19:30 uur
- 2022
Bridge in Het Eiland
Het Dorpshuis Het Eiland biedt ook onderdak aan de bridgeliefhebbers.

- Beinsdorp
- Dorpshuis Het Eiland
- 02 jun
- 11:30 uur
- 2022
Lunch met Margreet
Iedere eerste donderdag van de maand van 11.30 uur tot 13.00 uur is de ‘Lunch met Margreet’ in Het Eiland in Beinsdorp.

- Beinsdorp
- Dorpshuis Het Eiland
- 05 sep
- 20:00 uur
- 2022
Klaverjassen in Het Eiland
Klaverjassen in clubverband kan op de maandagavond in Het Eiland.

- Beinsdorp
- Dorpshuis Het Eiland
- 06 sep
- 13:30 uur
- 2022
Soos 55+ in Het Eiland
De soos is er voor 55-plussers die gezellig bij elkaar willen komen voor een kopje koffie, een babbel of een spelletje.
- Sandy Goezinne
- Beheerder
- 0252 – 51 51 42
- eiland@maatvast.nl
Onze openingstijden
De locaties van Maatvast zijn geopend wanneer de samenleving daar om vraagt. Dus ook buiten de reguliere openingstijden, in de avonden en weekeinden kunt u terecht voor de huur van een ruimte voor bijvoorbeeld een activiteit of vergadering. Neem voor vragen hierover contact op met de beheerder van de locatie van uw keuze.
- ma08:00 – 24:00
- di08:00 – 24:00
- wo08:00 – 24:00
- do08:00 – 24:00
- vr08:00 – 24:00
- za08:00 – 24:00
- zo08:00 – 24:00
Neem contact met ons op
Neem voor meer informatie of het gebruik van een ruimte telefonisch of per e-mail contact op met de beheerder, of laat een bericht achter met onderstaand contactformulier. Even langsgaan kan natuurlijk ook!
- Dorpshuis
Het Eiland - Rietkraag 5
- 2144 KA Beinsdorp
- 0252 – 51 51 42
- eiland@maatvast.nl